Autosportlased kihutasid Kulbilohus pjedestaalile

Honda Civicut taltsutav Erki Spordi võidusõitja Marko Andreas Muru alustas Eesti meistrivõistlusi teise kohaga. Foto: Pille Russi

Pärnumaa võidusõitjad teenisid rallikrossi Eesti meistrivõistluste avaetapil Elva külje all Kulbilohu rajal kolm auhinda.

Juunior 1600 klassi finaalsõidus pidi Erki Spordi klubi värvides kihutav Marko Andreas Muru tunnistama vaid Martin Juga (Ligur Racing) ülinappi paremust ja kolmanda koha saavutas võitja klubikaaslane Andreas Aulik.

Super 1600 klassis osutus kiireimaks Siim Saluri (RS Racing Team), teiseks tuli Georg Orr (Sten Oja Motorsport) ja kolmanda pjedestaaliastme hõivas Vändra tehnikaspordiklubi sõitja Janno Õis. Kõige võimsamate autode, Supercari konkurentsis nautis Elvas võidurõõmu Andri Õun (Reinsalu Sport), teise auhinna vääriliselt kihutas pärnakas Ainar Arula ja kolmanda koha sai Seido Nõmmküla (Lepp Motorsport).

Klassis Touring Car olid kolm kiiremat Rommi Pukk (Ligur Racing), lõunanaaber Kristaps Grunte ja Stein Karu klubist Yellow Racing. Rallikrossi Eesti meistrivõistluste järgmine etapp sõidetakse sel nädalavahetusel Misso rajal.