Autosportlased tõid Misso krossirajalt auhindu

Vändra võidusõitja Janno Õis kihutas Misso rallikrossil kolmanda auhinna vääriliselt. Foto: Pille Russi

Pärnumaa võidusõitjad teenisid sõiduautode rallikrossi Eesti meistrivõistluste teisel etapil Võrumaal Misso rajal kolm pjedestaalikohta.

Erki Spordi klubi värvides sõitnud Marko Andreas Muru kihutas juunioride finaalis esimesena finišisse, kannul Andreas Allik (Ligur Racing) ja Romet Reisin (A1M Motorsport). Super 1600 klassis pidi Vändra noormees Janno Õis tunnistama vaid Janno Liguri (Ligur Racing) ja Siim Saluri (RS Racing) nappi paremust. Nelikveoliste autode Supercari konkurentsis oli kiireim Arvo Kask klubist Yellow Racing, teiseks tuli Andri Õun (Reinsalu Sport) ja kolmanda auhinna teenis Vändra tehnikaspordiklubi esindanud pärnakas Ainar Arula.

Rallikrossi Eesti meistrivõistluste järgmine etapp sõidetakse 8. augustil Vasalemma rajal.