Pärnu motopoiss kihutab medalikursil

Husqvarna tsiklit taltsutav Theo Kolts jahib 50 ccm masinaklassis Eesti meistrivõistluste medalit. Foto: Erakogu

Motokrossi Eesti noorte meistrivõistluste teisel etapil Türi külje all Kihli rajal saavutas Pärnu Vihuri motoklubi poiss Theo Kolts 50 ccm masinaklassis teise koha. Etapi võitis taas Gregor Lootus klubist Motoextreme ja kolmas oli Bruno Mägi AMB Racingust.

Esimeses sõidus Lootuse ja Mägi järel kolmandana finišisse tuisanud Kolts lõpetas teise sõidu 30 konkurendi seas liidri kannul. Kahe etapi kokkuvõttes on mullu 50 PW/Mini klassis puhta töö teinud Pärnu poiss meistrivõistluste edetabelis 79 punktiga kolmas. Täisedu, 100 punktiga juhib sarja Lootus ja Mägi kontol on 84 silma.

Noorte motomeeste järgmine omavaheline jõuproov tuleb 15. augustil Linnamäe krossirajal.