Pärnu poiss kihutas Soome ringrajal mehiselt

Pärnu Vihuri motoklubi poiss Hugo-Brent Freimann püstitas põhjanaabrite ringrajal Supersport 300 klassis kiireima ringi rekordi. Foto: CR Moto

Pärnu tehnikaspordiklubi Vihur Motosport treenerite kasvandik Hugo-Brent Freimann kihutas Alastaro ringrajal Eesti ja Soome lahtiste meistrivõistluste teisel etapil juunioride Supersport 300 klassis kolmanda auhinna vääriliselt.

Kiireimal ringil 1.26,538ga oma klassi rajarekordi püstitanud pärnakas pidi finišis tunnistama põhjanaabrite Rasmus Nurmi ja Arttu Martikaineni nappi paremust. Mullu Mini GP klassis Eesti meistritiitli võitnud Freimann, kes tänavu sõidab võimsamate tsiklite konkurentsis, kukkus kaks nädalat tagasi kodusel auto24ringil treeningul ega saanud meistrisarja avaetapil startida. Freimanni klubikaaslastest sai Silvester Sarapik neljanda koha, Selyn Kazakova oli kuues ja Andre Köster üheksas.

Klassis Mini GP oli Alastaros kiireim soomlane Luukas Klemetti, teiseks tuli võitja kaasmaalane Elias Matikainen ja kolmanda auhinna teenis Maria Saluste Suzuki Team Estoniast. Vihuri noortest saavutas Karro Robert Jäärats neljanda koha ja Uku Kandelin oli kaheksas.