Motosportlased tõid Põltsamaalt auhindu

Almaca motoklubi sportlased (vasakult) Eero Madisson, Eerik Madisson, Alex Vetkin, Karl Takk, Mathias Vetkin, Kristjan-Erich Luhaäär ja Caspar Vetkin tunnevad rõõmu eduka võistluse üle. Foto: Enn Luhaäär

Pärnu Almaca klubi sportlased võitsid Põltsmaal Kuningamäe kardirajal supermoto Eesti meistrivõistluste kolmandal etapil kaheksa poodiumikohta.

Kõige nooremate motomeeste ehk SM50 klassis kihutas Caspar Vetkin mõlemas sõidus esimesena finišisse. SM65 arvestuses oli kiireim Mathias Vetkin ja teise koha saavutas Kristjan-Erich Luhaäär.

Open-klassis teenis Karl Takk teise auhinna. S1 konkurentsis nautis võidurõõmu Eero Madisson ja Alex Vetkin lõpetas etapi kolmandana. Pit 160 tsiklite taltsutajate seas oli Põltsamaal parim Risto Jaakson. Klassis SM4 pani oma paremuse maksma Eerik Madisson ja Pärnu motoklubi sportlane Eiki Kunder oli kuues.