Pärnu Vapruse jalgpallurid jõudsid karikavõistlustel järgmisse ringi

Karl Hütt
Pärnu Vaprus võitis karikamängu ja pääses järgmisse ringi.
Pärnu Vaprus võitis karikamängu ja pääses järgmisse ringi. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Eile õhtul alistas Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond Evald Tipneri karikavõistluste 1/32-finaalis 4:0 neljandas liigas pallivad Viimsi Lõvid ja pääses järgmisse vooru.

Matši esimese värava lõi 14. minutil Ronaldo Tiismaa, kes 28. minutil kasvatas pärnakate eduseisu 2:0ni.

Teise poolaja alguses oli pärnakatest täpne Toomas Pent. Lõppskoori 4:0 vormistas Tiismaa, tehes sellega kübaratriki.

Kolmanda värava autor Pent lausus pärast mängu Pärnu Vapruse sotsiaalmeedia lehel avaldatud intervjuus: “Kiitus vastasele, kes mängis väga distsiplineeritult ega teinud meile midagi lihtsaks! Lõpptulemus on meie jaoks siiski positiivne ja jääme saavutatud tulemusega rahule.”

Esiliigas mängib Vaprus taas 6. augustil, kui kohalikul Rannastaadionil tuleb Summer Cupi avatseremoonia järel vastaseks FC Nõmme United.