Karl Hütt

Nädalavahetusel toimusid suvepealinnas U18 ja U20 vanuseklassi Balti võistkondlikud meistrivõistlused kergejõustikus, mille koduriigi U20 noortekoondis võitis ja U18 esindus oli teine.

Eesti koondises osalesid mõõduvõtul edukalt Pärnu sportlasedki, ühtlasi sündis neli riigi noorte- ja mitu isiklikku rekordit.

SK Altiuse sportlasi oli võistlustules neli. Klassis U20 oli edukas Ann Marii Kivikas, kes võitis nii 100 meetri (12,07) kui 200 meetri jooksus (24,19) kuldmedali, kusjuures 200 meetril püstitas Kivikas isikliku rekordi. Hõbemedali sai ta kaela 4x400 meetri segateatejooksus, kus sündis U20 Eesti rekord 3.34,92ga. See tähendas üle kolmesekundist rekordiparandust (3.38.18).