Sisukord
Sport
Paberleht

Rannajalgpalli etapil selgus tiitlivõitja

2 min lugemist
Suvepealinna võistkond BSC Üksjalgvärav/Elementmaster asub enne viimast vooru viie punktiga seitsmendal kohal.  FOTO: Mailiis Ollino

Nädalavahetusel toimus Pärnu rannaareenil järjekordne Coolbet RannaLiiga-nimeline rannajalgpalli meistriliiga etapp, kus SK Augur/Enemat kindlustas enne viimast vooru Eesti-Läti ühisliiga üldvõidu. 

SK Augur/Enemati edu enne viimast 15. augustil suvepealinnas mängitavat vooru teisel kohal BSC Thunder/Arvutitarga ees on kaheksa punkti, millest üldvõiduks piisab. 

Siiski ei ole põnevus kadunud, sest medalite eest heitleb neli meeskonda. Vahe teisel ja neljandal kohal paikneva BSC Thunder/Arvutitarga ja BFS Ropaži meeskonna vahel on neli punkti.

Meistriliiga arvestuses kaasa tegev suvepealinna võistkond BSC Üksjalgvärav/Elementmaster asub enne viimast vooru viie punktiga seitsmendal kohal. 

Mullu meistrisarjas pronksi teeninud Pärnu tiim vandus nädalavahetuse esimeses mängus 1:5 alla SK Augur/Enematile. Teises matšis tuli napp, 1:2 kaotus vastu võtta Läti tiimilt BFS Ropaži.  

Eile jäid pärnakad 3:6 alla Nõmme BSC/Olybetile ja 3:4 BSC Latile. 

Meistriliigas mängivad sel aastal viis Eesti paremat meeskonda: BSC Thunder/Arvutitark, SK Augur/Enemat, BSC Üksjalgvärav/Elementmaster, Nõmme BSC/OlyBet ja BSC Türi, ning Läti kolm edukamat satsi: FK Beitar/Kauguri, BSC Lat ja BFS Ropaži.   

Finaal tuleb 15. augustil Pärnus, kus ühtlasi selgub nii liiga parim väravakütt, väravavaht kui MVP ehk väärtuslikem mängija. 

Mängude tulemused:

Laupäev, 1. august 

FK Beitar/Kauguri - Nõmme BSC/OlyBet 4:3

SK Augur/Enemat - BSC Üksjalgvärav/Elementmaster 5:1

BFS Ropaži - BSC Lat 3:3 la.0:0 pen.3:2

BSC Thunder/Arvutitark - BSC Türi 7:3

BFS Ropaži - BSC Üksjalgvärav/ Elementmaster 2:1

BSC Lat - SK Augur/Enemat 1:5

Nõmme BSC/OlyBet - BSC Türi 7:2

FK Beitar/Kauguri - BSC Thunder/Arvutitark 6:4

Pühapäev, 2. august

BSC Üksjalgvärav/Elementmaster - Nõmme BSC/Olybet 3:6

BFS Ropaži - BSC Türi 5:1

FK Beitar/Kauguri - SK Augur/Enemat 1:4

BSC Thunder/Arvutitark - BSC Lat 3:3, lisaaeg 0:0, penaltid 7:8

FK Beitar/Kauguri - BSC Türi 6:1

BSC Lat - BSC Üksjalgvärav/ Elementmaster 4:3

BSC Thunder/Arvutitark - BFS Ropaži 6:3

SK Augur Enemat - Nõmme BSC/OlyBet 1:2

Andmed: Jalgpall.ee

Seotud lood
06.08.2020 08.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto