Valitsev Eesti meister lõpetas PJK karikateekonna

Karl Hütt
FC Flora alitas karikamängus PJK ja lõpetas pärnakate karikateekonna.
FC Flora alitas karikamängus PJK ja lõpetas pärnakate karikateekonna. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Eile õhtul alistas valitsev Eesti jalgpallimeister ja karikavõitja FC Flora Evald Tipneri karikavõistluste 1/32-finaalis 4:1 esiliigas palliva Pärnu jalgpalliklubi (PJK) ja pääses järgmisse vooru.

Matši esimese värava lõi 10. minutil PJK mängija Risto Kauniste, viies kodumeeskonna 1:0 juhtima.

Siiski suutis Flora mänguseisu 34. minutil viigistada, kui täpne oli Markus Poom. Minut hiljem viis külalismeeskonna juba ette Henrik Pürg ja poolaja lõpus kasvatas külaliste eduseisu Andreas Kiivit. 3:1.

Lõppskoori 4:1 vormistas 61. mänguminutil Poom.

Esiliigas mängib PJK taas 7. augustil, kui kohalikul Rannastaadionil tuleb vastaseks Tartu Tammeka U21 võistkond.