Galerii: nublu akustiline kontsert tõi Ammende aia rahvast täis

Ammende villa aeda kogunes kirev seltskond muusikasõpru.

FOTO: Rauno Liivand

Aeg-ajalt näeb Eesti lavadel esinemas erilisi siinsete artistide kooslusi, ent eile Pärnu Ammende villa aias nähtu oli üllatav kõige karastunumale melomaanilegi. Kui ühte lausesse mahub nii “nublu”, “akustiline kontsert” kui “Curly Strings”, tekib inimestes paratamatult huvi. Kuidas ühendatakse omavahel pärimusmuusika ja dressipükstes räppar? Uudishimu tõi õuele sadu külalisi. Kusjuures esimest korda nägi nublut esinemas tema vanaisa. “Sest tema Sunsetis ei käi,” põhjendas räppar. 

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Ansambli Curly Strings lauljatar ja viiulimängija Eeva Talsi naljatas paar päeva enne kontserti, et kuna ta on ise üritanud mitu korda nublu kontserdile saada, ent tulutult, tundus kõige kindlam anda ühiskontsert. “Et rohkem ukse taha ei peaks jääma,” märkis Talsi tabavalt. 

Hiljuti tuli Eesti folgipundil idee lisada uude laulu räpiosa. Nii tuli esimesena meelde nublu, kes kuulnud pakkumist, kohe kampa lõi. Veidi hiljem tuli ettepanek räppari meeskonnalt. Nimelt oli plaan anda koos kolm ühiskontserti. Ja nii hakkas pall veerema. 

Tagasi üles
Back