Talviku kihutas Ķegumsis mehiselt

Pärnu motoklubi kasvandik Jörgen-Matthias Talviku saavutas Lätis Euroopa meistrivõistluste etapil neljanda koha. Foto: Rauno Kais

Pärnu motoklubi võidusõitja Jörgen-Matthias Talviku saavutas EMX 250 klassi Euroopa meistrivõistluste teisel etapil Lätis Ķegumsi krossirajal neljanda koha.

Kvalifikatsioonis oma grupi teise aja välja sõitnud Talviku pidi avasõidus tunnistama prantslase Thibault Benistanti ja rootslaste Isak Giftingu ning Tim Edbergi nappi paremust. Teistest eestlastest oli Meico Vettik kuues ja Martin Michelis 28. Teise sõidu avaringi kümnendana lõpetanud Talviku suutis ring-ringilt oma kohta parandada. Kui kolmandal kohal sõitnud EM-sarja liider Boegh Damm eksis, tõusis pärnakas juba kolmandaks. Kahe sõidu kokkuvõttes teenis etapivõidu Benistant, teiseks tuli itaallane Mattia Guadagnini ja kolmas oli Gifting. Vettik sai 11. ja Michelis 30. koha.