Autosportlased jahtisid meistrivõistluste punkte

Pärnumaa tehnikaspordiklubi Erki Sport võidusõitja Marko Muru kihutas Piiroja rallikrossil teise auhinna vääriliselt. Foto: Pille Russi

Sõiduautode rallikrossi Eesti meistrivõistluste kolmandal etapil kihutas Põltsamaa külje all Piiroja rajal 59 sportlast ja paremus selgitati viies arvestuses.

Juunioride finaalsõidus tuiskas esimesena finišisse Martin Juga klubist Ligur Racing, teise koha saavutas Erki Spordi värve kaitsev Marko Muru ja kolmanda auhinna teenis võitja klubikaaslane Andreas Aulik.

Klassis Super 1600 pidi Vändra võidusõitja Janno Õis seekord leppima neljanda kohaga. Pjedestaali kõrgeima astme hõivas Janno Ligur (Ligur Racing), järgnesid Andre Kurg (Reinsalu Sport) ja Kevin Allik (Tikkri Motorsport). Nelikveoliste autode Supercar-klassis nautis võidurõõmu Arvo Kask klubist Yellow Racing, teise koha saavutas võitja klubikaaslane Raini Roomets ja kolmandaks tuli Seido Nõmmküla (Lepp Motorsport). Vändra tehnikaspordiklubi esindav pärnakas Ainar Arula teenis Piirojal neljanda koha punktid.

Rallikrossi Eesti meistrisarja järgmine etapp sõidetakse 12. septembril Lääne-Virumaal Kehala rajal.