Vändras sündis väravaid kui saelaudu

Eno-Gerrit Link
, veebilehe toimetaja
Copy
Toomas Mangusson lõi karikasarjas FC Flora U21 meeskonna võrku kolm palli.
Toomas Mangusson lõi karikasarjas FC Flora U21 meeskonna võrku kolm palli. Foto: Markus Mangusson

Üle pika aja Evald Tipneri nimelistel Eesti karikavõistlustel osalev Vändra Vapruse jalgpallimeeskond ja FC Flora U21 tiim lõid sarja 1/32-finaalis kokku üheksa väravat ja järgmisse ringi aitas pärnumaalasi 5:4 võit.

Kodustaadionil mänginud Vaprus jäi juba 14. minutiks kaheväravalisse kaotusseisu, aga Oliver Ojala ja Toomas Mangusson seadsid niisama kiiresti jalule viigi. Sellega ei olnud avapoolaja väravasadu veel sugugi lõppenud, sest valitseva Eesti meistri teine ešelon asus veel kahel korral juhtima ja Mangussoni teise tabamuse järel oli kolmveerandtunni täis tiksudes tablool kaotusseis 3:4.

Pausilt tagasi, hoidis Vändra tiim oma puuri puhta ja lõi ise kaks väravat: penaltipunktilt said tabamuse kirja Taavi Laurits ja kübaratriki vormistanud Mangusson.

Pärnu Poseidoni teekond Tipneri karikavõistlustel katkes, kuna pärnakad jäid koduväljakul 0:2 alla FC Kosele. Kaotuse pidi vastu võtma Pärnu jalgpalliklubi meeskondki, kes kodus jäi 1:4 alla FC Florale.

Eelmisel nädalal kindlustas edasipääsu Pärnu Vapruse meeskond, alistades võõrsil 4:0 Viimsi Lõvid.

Täna 1/16-finaalide loosimisel sai Pärnu Vaprus koduväljakul vastaseks meistriliigas kaasa tegeva Tartu Tammeka.

Vändra Vaprus mängib järgmises ringis võõrsil teises liigas osalevate Tallinna Legioni II meeskonna ja FC Tallinna duelli võitjaga.

Mängud on plaanitud 29. ja 30. septembriks.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles