Motomehed jahtisid Kolmapäevakrossi auhindu

65 ccm Husvarna tsiklit taltsutav Pärnu poiss Leslie Puller nautis kodurajal võidurõõmu. Foto: Helen Urbanik

Pärnu motoklubi Kolmapäevakrossi karikasarja seitsmendal etapil selgus lennuvälja motopargi rajal paremus kahes arvestuses.

Suurte soolode klassis pani kahe sõidu kokkuvõttes oma paremuse maksma Tanel Rauk Jõhvi motoklubist, teiseks tuli Danel Dreving Paikuse klubist ja kolmas oli kodurajal kihutanud Marek Künnapas. Esikolmikule järgnesid korraldajaklubi võidusõitjad Siim Rotmeister, Mattias Graumann ja Tristan Loob.

Noorte konkurentsis oli parim Pärnu motoklubi kasvandik Leslie Puller, teise auhinna teenis Frankie Lvovs Vihuri tiimist ja kolmandaks tuli võitja klubikaaslane Lennart-Samuel Talviku. Markus Jõemets sai neljanda ja Ralf Puusepp viienda koha.

Laupäeval võistlevad noored motosportlased Holstre-Nõmmel Eesti karikavõistluste etapil ja pühapäeval jahivad kaheksa masinaklassi sõitjad Jõgeva külje all Linnamäe rajal TOP200 karikasarja punkte.