Motosportlased kihutasid pjedestaalile

Joel Kukk
Agnes Võsanurm kihutas Linnamäe krossirajal teise auhinna vääriliselt.
Agnes Võsanurm kihutas Linnamäe krossirajal teise auhinna vääriliselt. Foto: Rauno Kais

Pärnumaa sportlased võitsid Linnamäe rajal Jõgevamaal Eesti motokrossi TOP200 sarivõistluse viiendal etapil kolm pjedestaalikohta.

Üle 50aastaste seenioride konkurentsis nautis kahe sõidu kokkuvõttes taas võidurõõmu Paikuse motoklubi raudvara Aivo Rabbi ja kuuenda koha sai Jüri Koger. Kümme aastat nooremate motomeeste seas oli Margo Merits Pärnu motoklubist viies ja Tihemetsa sportlane Ain Klettenberg tuli kuuendaks.

Õrnema soo võistlusel kihutas Paikuse klubi neiu Agnes Võsanurm teise auhinna vääriliselt. MXC-klassis saavutas pärnakas Reiko Burket kolmanda koha ja Tihemetsa klubi esindav Raido Elbing oli üheksas. MXB-klassis arvestuses tuli Günther Põllumäe Tihemetsast kaheksandaks.

MXE-arvestuses teenis Paikuse motomees Marek Trei 17. koha punktid. Tihemetsa klubi sõitjatest sai Priit Talve üheksanda tulemuse, Erik Ohakas oli 13., Clement Janke 15., Jaanus Merila 19. ja Toomas Giske 21.