Pärnu motopoiss teenis teise auhinna

Noored motomehed sööstavad rajale.
Noored motomehed sööstavad rajale. Foto: Rauno Kais

Noorte motokrossi Eesti karikasarja viiendal etapil selgus Holstre-Nõmme rajal paremus kuues arvestuses.

50 ccm masinaklassis pidi Pärnu Vihuri motoklubi kasvandik Theo Kolts seekord tunnistama Gregor Lootuse (Motoextreme) nappi paremust ja kolmanda koha saavutas Bruno Mägi klubist AMB Racing. Pärnakas Markus Rotmeister teenis 12. koha punktid, Karl Enriko Talves oli 16. ja Robin Arukase 17.

85 ccm tsikleid taltsutanud noormeeste seas võitis esikoha Romeo Pikand Viljandist, meie sportlastest lõpetas Tristan Loob krossi viiendal kohal.  65 ccm arvestuses pani oma paremuse maksma Sõmerpalu klubi tulevikulootus Lucas Leok. Pärnu motoklubi esindajatest sai Leslie Puller 13. ja Ralf Puusepp 22. koha.

Klassis Pitbike MX oli Holstre Nõmmel kiireim viljandlane Sasha Võsa. Tihemetsa klubi sportlane Matis Heinpõld kihutas viienda koha vääriliselt.