Vapruse naiskond mängis koduväljakul viiki

Kristo Niglas
, Reporter
Anastasija-Grazyna Shcherbachenia (vasakul) oli üks Pärnu Vapruse väravalööjatest. Foto: Pärnu JK Vaprus Naiskond/Facebook

Täna Pärnu Rannastaadionil naiste meistriliiga 14. voorus mängisid Pärnu Vaprus JK naiskond ja Saku Sporting 3:3 viiki.

Naiste meistriliiga edetabelis teist kohta hoidev Saku Sporting läks kümnendal minutil parem-keskpoolkaitsja Kairi Himaneni väravast juhtima. Sportingu eduseis püsis vaid 12 minutit, kui Vapruse ründaja Kristina Bannikova viigistas seisu.

Esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödud.

Neli minutit pärast teise poolaja algust viis Himanen taas kord Sportingu väravaga ette, kuid kolm minutit hiljem viigistas Vapruse poolkaitsja Anastasija-Grazyna Shcherbachenia mänguseisu taas.

65. minutil lõi Bannikova oma teise värava ja viis kodunaiskonna 3:2 ette. 83. mänguminutil tõi Sportingu ründav poolkaitsja Ulrika Tülp tabloole taas viiginumbrid.

Rannastaadionile kogunes mängu vaatama 165 pealtvaatajat.