Nädalast jäi kõlama Nädal aega presidenti

Kadrin Karner
, Pärnu Postimehe peatoimetaja asetäitja
Copy
Kinnitan, et president Kersti Kaljulaid jõuab ka tuleval nädalal lehte nii pildis kui sõnas. Muu hulgas on kavas temaga teha põhjalik intervjuu.
Kinnitan, et president Kersti Kaljulaid jõuab ka tuleval nädalal lehte nii pildis kui sõnas. Muu hulgas on kavas temaga teha põhjalik intervjuu. Foto: Andres G. Adamson

Üleeile hommikul helistas toimetusse lugeja ja uuris, mispärast meie presidendi Kersti Kaljulaidi tegemistele selle päeva leheveergudel üldse ruumi pole jagunud. Eelmise päeva lehes olnud ilus kajastus.

Hea oli kogeda, et riigipea tegemised pärnumaalastele sedavõrd korda lähevad, lood presidendi käikude kohta on oodatud ja tema puudumist pannakse kohe tähele. Kinnitan, et tuleva nädala Pärnu Postimehestki leiab ülevaateid Kersti Kaljulaidi töödest-tegemistest nii pildis kui sõnas. Kavas on ka põhjalik intervjuu presidendiga.

Niisama tähtis on, et kohalike ettevõtete ja inimeste külastamise kõrval on riigipea just Pärnus kohtunud Valgevene opositsiooni esinda­jate Valeri ja Viktoria Tsepkaloga ning algaval nädalal ootab ees üritus nelja peagi Eestis tööd alustava suursaadiku auks.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles