R, 2.06.2023

Pärnu bridžimängijad riisusid riigi võistkondlikul tšempionaadil koore

Eno-Gerrit Link
, veebilehe toimetaja
Facebook Twitter
Comments
Pärnu bridžiklubi mängijad teenisid võistkondlikel meistrivõistlustel esikoha nii A- kui B-liigas.
Pärnu bridžiklubi mängijad teenisid võistkondlikel meistrivõistlustel esikoha nii A- kui B-liigas. Foto: Internet

Pärnu bridžiklubi mängijad teenisid tänavustel Eesti võistkondlikel meistrivõistlustel esikoha nii A- kui B-liigas.

A-liigas võitis järjekordse Eesti meistritiitli Druva tiimi kuulunud Olavi Oja. Druva, mille koosseisu kuulusid veel Jaanus Maripuu, Vassili Levenko, Sven Sester, Leo Luks ja Lauri Naber, oli võidukas tänavu kolme etapi asemel mängitud kahel sessioonil, kogudes kaheksa võistkonna konkurentsis 179,18 punkti.

Pärnakatest teenis pronksmedali võistkonnas Ekspromt kaasa teinud Igor Triškin, kelle tiimikaslased olid Marko Tenn, Aarne Rummel, Ivar Kalma, Tiit Laanemäe ja Kauko Koistinen. Esimesel etapil viienda tulemuse saavutanud Ekspromt oli teisel etapil kolmas ja 153,90 punkti andsid kolmanda koha kokkuvõtteski. Teise koha teenis 172,92 punktiga Tallinna-Tartu võistkond 3 punkti.

B-liigas võitis Pärnu bridžiklubi esindajate tiim Rio avaetapi ja oli teisel sessioonil kolmas, ent sellest piisas, et kokkuvõttes 169,33 punktiga esikoht teenida. Rio eest mängisid Martin Maasik, Karl Markus Pruul, Ivar Maasik, Aivar Tihane ja Tõnno Vähk.

B-liigas teenis 168,44 punktiga teise koha Tallinna võistkond Norsu ja kolmas oli 157,27 punktiga Tartu-Viljandi-Tallinna tiim Saurus.

Võistkondlike meistrivõistluste avaetapil teisena lõpetanud tiim Sindi, kus pärnumaalastest tegid kaasa Ain Aspre ja Margus Suurväli, jäi teisel etapil seitsmendaks ja sai kokkuvõttes 152,49 punktiga kirja neljanda koha.

Võistkondlikel meistrivõistlustel mängiti sel aastal kaks etappi, mõlemal 7×16 jaotust.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles