Motosportlased tõid Maardu krossilt kaks auhinda

Agnes Võsanurm kihutas Maardus õrnema soo konkurentsis kolmanda auhinna vääriliselt. Foto: Rauno Kais

Maardu krossirajal selgusid Tõnu Lille mälestusvõistlusel MX Open A klassi Eesti karikavõistluste ja harrastajate TOP200 karikasarja eelviimase etapi parimad kaheksas arvestuses.

Kiireimas klassis võitis etapi nädal tagasi teist aastat järjest Eesti meistriks kroonitud Karel Kutsar ja harrastajate eliitseltskonnas võidutses Priit Palatu.

Pärnumaa sportlastest osutus taas edukaimaks Paikuse motoklubi raudvara Aivo Rabbi, kes kahe sõidu kokkuvõttes võitis üle 50aastaste seeniorite klassis esikoha. Teiseks tuli Reio Engman Lääne motoklubist ja kolmas oli Jaan Tang (KTL Racing). Esikolmikule järgnesid Argo Laherand (MK Lääne), Priit Laur (Linnamäe MK) ja Peeter Möllits (Estonian Express Racing).

Õrnema soo võidukihutamisel pani mõlemas sõidus oma paremuse maksma Kadri Ehamäe Redmoto klubist, teise koha saavutas Sõmerpalu piiga Krissu Konoplitski ja kolmandale poodiumiastmele kihutas Agnes Võsanurm Paikuse motoklubist. Neljanda koha sai Jane Ilves Sõmerpalu tiimist, viies oli Avely Villand Lääne motoklubist ja kuuendaks tuli Juta Saan Põlvast.

MX Open A ja TOP200 finaaletapp sõidetakse sel nädalavahetusel Narva krossirajal.