Motosportlased kihutasid Potsepa liivarajal

Jõhvi motoklubi sportlane Tanel Rauk (nr 244) nautis pärnakate krossil võidurõõmu. Foto: Rauno Kais

Pärnu motoklubi Kolmapäevakrossi karikavõistluste üheksandal etapil selgus Potsepa liivakarjääri rajal paremus kolmes arvestuses.

Kaherattaliste tsiklite võistlusel oli kiireim Tanel Rauk Jõhvi motoklubist, teise koha saavutas pärnakas Marek Künnapas ja kolmandaks tuli Almaca tiimi võidusõitja Alex Vetkin. Esikolmikule järgnesid Pärnu motoklubi sportlased Mati Nuut, Reiko Burket ja Urmo Limm. Noorte konkurentsis võitis etapi Pärnu klubi värvides kihutav Tristan Loob, pjedestaali teise astme hõivas võitja klubikaaslane Lennart-Samuel Talviku ja kolmanda auhinna teenis Vihuri klubi poiss Frankie Lvovs.

Quadracer’ite klassis kuulus kaksikvõit Paikuse motoklubi sportlastele: esimeseks tuli Hegri Sutt, teise koha sai Virgo Mitt ja kolmas oli pärnakas Kaido Sturm.