Motosportlased tõid Linnamäelt auhindu

Neljarattaliste tsiklite taltsutajad sööstavad rajale.
Neljarattaliste tsiklite taltsutajad sööstavad rajale. Foto: Rauno Kais

Linnamäe krossiklubi traditsioonilisel hooaja lõpuvõistlusel Supikrossil kihutas 144 sportlast ja paremus selgitati tosinas arvestuses.

Kaherattaliste tsiklite kahe tunni sõidus oli Open-klassis kiireim Aron Lenzius klubist AMB Racing ja teiseks tuli Paikuse motoklubi värvides sõitev Tõnu Kallast. Üle 45aastaste seenioride arvestuses võitis esikoha Margo Merits Pärnu motoklubist, järgnesid Vaido Kalm Sõmerpalust ja Vesa Lindholm Paikuselt. Hobiklassis teenis esimese auhinna Arti Halling (KTM), meie parimana sai Virkko Parts Paikuse klubist viienda koha. Õrnema soo arvestuses võitis maratonkrossi Paikuse motoklubi piiga Agnes Võsanurm. Kaheliikmeliste meeskondade võistlusel hõivasid pjedestaali kõrgeima astme Gregor Kuusk Redmoto klubist ja pärnakas Tristan Loob.

Quadracer’ite võidukihutamisel oli Open-klassis parim Raido Viinapuu Redmoto tiimist, teise koha sai Mihkel Salujõe (HRC Racing) ja kolmandaks tuli Paikuse noormees Carl Torn. Meeskondade arvestuses noppisid kaksikvõidu Pärnu motoklubi sportlased: esikoha saavutasid Tanel Põdra ja Joosep Eesmäe ning teiseks tulid Kevin Saar ja Sander Lakiza. Karmo ja Kaimo Sturm kihutasid Linnamäel viienda koha vääriliselt.

Külgvankrite võistlusel teenisid üle 45aastaste konkurentsis esimese auhinna Erik Vahter – Jüri Saan Koselt, järgnesid Paikuse klubi ekipaaž Uno Päll – Saire Tamme-Päll ja Peeter Salonen – Erki Rüütli (KTM).

Noorte motomeeste 50 ccm masinaklassis saavutas esikoha Gregor Lootus Motoextreme’i tiimist, teiseks tuli Pärnu Vihuri motoklubi tulevikulootus Theo Kolts ja kolmas oli Rasmus Näär (KTL Racing). Tihemetsa poiss Martin Põder lõpetas krossi 16. kohal.