K, 5.10.2022

Galerii ⟩ Erhard Ohlhoff: Vajan muusikat nagu kala vett

Andres Tölp
, kultuurikorraldaja
Erhard Ohlhoff: Vajan muusikat nagu kala vett
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Erhard Ohlhoff võttis Pärnu Nooruse majas vastu õnnitlusi ja jätkab omale võetud eesmärgiga tutvustada eestlastele ülejäänud rahvaste muusikat.
Erhard Ohlhoff võttis Pärnu Nooruse majas vastu õnnitlusi ja jätkab omale võetud eesmärgiga tutvustada eestlastele ülejäänud rahvaste muusikat. Foto: Haide Rannakivi

Pärnus elav reibas vanahärra, Saksamaalt pärit muusik ja multiinstrumentalist, õpe­taja ja estofiil Erhard Ohlhoff on siin­sete muusikaarmastajate seas tuntud kui põliselanik, kes seisnud nii Balti ketis kui käinud oma laulukooriga meie laulupidudel.

Läinud nädalavahetusel võttis Ohlhoff 70. sünnipäeva puhul vastu õnnitlusi Nooruse majas, kuhu oli kutsunud esinema kõik oma Eesti kollektiivid, kus ta on kas juht või liige. Kontserdi mõõtu sündmusel astus üles ligemale 80 muusikaga tegelejat. Sega­kooriga Laul Teeb Rõõmu, viiulikooriga Pärnu Spelmanslag, pasunakooriga Õnn Tuli Õuele, Pärnumaa Lõõtspillihaigete seltsi ja loomingulise kollektiiviga Pärnu Poisid esitati ka mitu ühislaulu: “Kodumaa”, “Tüdruk”, “Laev ­tõstis purjed” ja “Ei meelest läe mul iial”.

Märksõnad
Tagasi üles