Saarde valla neiu pani kinni Eesti esivõistluse

Pärnu Postimees
Saarde valla neiu Anette Einmann tuli kuni 18aastaste neidude seas Eesti meistriks. Foto: Eiki Lehemets

Laupäeval Raplamaal Valtu spordimajas Eesti meistrivõistlustel lauamängude mitmevõistluses võeti mõõtu males, kabes, lauatennises ja koroonas.

Ühtlasi oli spordiüritus Eesti karikavõistluste kolmas etapp.

Kuni 18aastaste neidude seas saavutas meistritiitli Anette Einmann Saarde vallast.

Samaealiste noormeeste arvestuses pälvis hõbemedali samuti Saarde valda esindanud Randar Rätsep.

Pärnumaa esindus tuli võistkondlikult teiseks.

Eesti karikavõistluste arvestuseski läks neidude arvestuses esikoht Einmannile ja noormeeste seas esines teise koha vääriliselt Rätsep.

Üle 55aastaste naiste esikolmikusse mahtus kolm Pärnumaa sportlast: esikoha saavutas Ilme Rand, teiseks tõusis Kaja Nõlvak ja kolmandaks platseerus Ludmilla Ljulko.

Üle 70aastaste meeste hulgas võitis Enn Pruul, kellele järgnes Hillar Tamm, mõlemad mehed on Pärnumaalt.