Sulgpallurid tõid Tartust medaleid

U15 vanuseklassis tõi pronksi Pärnusse Siim Saarse (paremal).
U15 vanuseklassis tõi pronksi Pärnusse Siim Saarse (paremal). Foto: Kuvatõmmis Badminton.ee

Reedest laupäevani võtsid Tartus A. Le Coqi spordimajas mõõtu Eesti noored sulgpallurid, et selgitada välja riigi meistrid neljas vanuseklassis. Laupäeval mängisid samas tiitlitele seenioridki.

U15 arvestuses teenis kolmanda koha Pärnu spordikooli esindaja Siim Saarse. Paarismängus võitis Saarse koos Tallinna sulgpallikooli sportlase Rasmus Taltsiga hõbedase autasu.

Eesti seenioride meistrivõistlustelt naasis Pärnu sulgpalliklubi esindaja Erti Möller igat karva medaliga: triumf üle 40aastaste meesüksikmängus, hõbe üle 35aastaste segapaarismängus koos Tallinna sulgpalliklubi sportlase Liisu Lugnaga ja pronks üle 40aastaste paarismängus klubikaaslase Ilmari Otiga.

Pärnu sulgpalliklubi liige Gerli Ollino saavutas koos Tanel Taltsiga (Tallinna sulgpalliklubi) üle 40aastaste segapaarismängus kolmanda koha ja Pärnu sulgpalliklubi paar Inga Ohno – Piret Pärnmaa napsas sama koha üle 45aastaste naispaarismängus.