Pärnu volletiimi euroteekond jätkub Türgi mullis

Pärnu võrkpalliklubi meeskond on jõudnud palli mängu panemata tugevuselt kolmandas eurosarjas veerandfinaali. Foto: Mailiis Ollino

Euroopa tugevuselt kolmandas sarjas CEV Challenge Cupil osaleva Pärnu võrkpalliklubi detsembrisse plaanitud mängud Austria klubi Zwettli Raiffeisen Waldvierteliga jäävad vastase loobumise tõtttu ära ja Euroopa võrkpalliliidu otsusega jätkub turniir nii-öelda mullides, kus pärnakatel tuleb ette võtta Türgi reis.

Pärast Soome Kokkola tiimi Tiikerit ja austerlaste loobumist on pärnakad jõudnud mänguta otse veerandfinaali.

Pärnu klubi mänedžeri Reio Tilga sõnutsi jätkub suvepealinlaste tiimi euroteekond pärast eilset videoarutelu detsembris Türgi pealinnas Ankaras, kus mängitakse kohaliku meeskonna Ziraat Bankasi ja Küprose tiimi Nicosia Omonia vahelise kaheksandikfinaali võitjaga.

Ankara meeskond oli 1/16-finaalis Portugalile kuuluvate Assoori saarte satsist Fonte Bastardo kahe mängu kokkuvõttes parem 3:1 võidu ja 2:3 kaotusega. Küpsose meeskond sai eelmises ringis jagu Põhja-Makedoonia Strumica Gio meeskonnast.