Pärnu võrkpalliklubi sai sel nädalavahetusel kodusaalis Credit24 meistriliigas mängida kümme geimi. Kui eile kaotati Läti meistrile Jekabpilsi Lušile 2:3, siis täna sama skooriga Tartu Bigbankile.

Pärnu alustas hästi ja võitis avageimi 25:19. Siis sai mängu käima Tartu, kes võitis teise koguni 25:11 ja kolmanda 25:21. Neljandas suutis Pärnu mängu tagasi tulla ja viis 25:21 geimivõiduga matši otsustavasse vaatusse. Viimases oli seis 7:7 ja 14:14, ent siis teenisid tartlased kaks silma järjest.

Pärnu resultatiivseimad olid Taavet Leppik 16 (+10) ja Kristaps Platacs 15 (+5) punktiga. Hea partii tegi tempomees Harri Palmar, kes kogus 14 silma (+14) ja lõi 15 tõstest maha 12 (80 protsenti). Tavapärasest kahvatuma mängu tegi rünnakuliider Atvars Ozolins, kes kogus kaheksa silma (–4) ja lahendas 33 protsenti rünnakuid (7/21). Tartu poolelt tõi Albert Hurt 20 punkti (+6).