Egon Kaur pärast MM-ralli teist kohta: Kokkuvõttes olime kiireimad, aga kaotasime paberil

Egon Kaur ja Silver Simm kihutasid Põhja-Soomes pjedestaali teisele astmele.
Egon Kaur ja Silver Simm kihutasid Põhja-Soomes pjedestaali teisele astmele. Foto: Jarno Saari

Soomes autoralli MM-sarja teisel etapil Arctic Rallyl teenisid Egon Kaur ja Silver Simm WRC3-klassis teise koha.

Pärnumaalased näitasid Volkswagen Polo R5-l terve nädalavahetuse suurepärast kiirust. Tagasilöök tuli enne seitsmendat kiiruskatset, kui meie mehed hilinesid starti ja said kümnesekundise karistuse. Pärast seitsmendat jäid eestlased liidritest maha 23,7 sekundiga, kuid alustasid siis marulist lõpuspurti, võites kolm viimast kiiruskatset.

Ralli kokkuvõttes ehk kümne katse tulemusena jäigi võidust lahutama see karistusaeg, sest soomlastele Teemu Asunmaale ja Marko Salminenile (Škoda Fabia Evo) jäid Pärnumaa mehed alla vaid 4,2 sekundiga.