Kõval veel purjetajad kihutasid Saadjärvel pjedestaalile

Pärnakas Mihkel Kosk nautis Saadjärvel regativõitu.
Pärnakas Mihkel Kosk nautis Saadjärvel regativõitu. Foto: Eiliki Pukk

Pärnu jahtklubi DN-klassi jääpurjetajad teenisid Saadjärvel Tartumaa lahtistel meistrivõistlustel kaks esimest ja kaks kolmandat auhinda.

Meeste konkurentsis võitis tosina sõidu kokkuvõttes kindla esikoha pärnakas Mihkel Kosk, teiseks tuli tartlane Eigo Helimets ja kolmas oli võitja klubikaaslasest vend Meelis Kosk. Esikuuikusse mahtusid veel kohalik sportlane Helmet Toots, kalevlane Rene Treifeld ja pealinna noormees Kristian Allikmaa. Karel Ratnik sai üheksanda koha, Valdor Telve oli 11., Peeter Järvelaid 12. ja Angus Aarna Ant 15.

Esimest hooaega DNi taltsutav Lisbeth Taggu teenis õrnema soo konkurentsis esimese auhinna. Foto: Eiliki Pukk

Õrnema soo arvestuses oli parim Pärnu piiga Lisbeth Taggu, teise auhinna vääriliselt seilas Lisanna Unt Tartumaalt ja kolmanda koha saavutas Taggu klubikaaslane Liise Väliste. Kokku purjetas Saadjärve regatil 20 sportlast ja esindatud oli neli jahtklubi.