Video: PJK naiskond võitis linnapea karika

Anastassia Morkovkina valiti Leedus Pärnu naiskonna parimaks mängijaks.

FOTO: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Pärnu jalgpalliklubi naiskond võitis Leedus meie sõpruslinnas Šiauliais sealse linnapea Genadijus Mykšyse välja pandud karika.


Pärnu naiskond alistas viie naiskonna mini-jalgpalli turniiril 2:0 Ukmerge Textilite, 8:3 Riia Skonto, 5:0 Tallinna Levadia ja 5:1 Šiauliai Gintra-Universitase.

Pärnu naiskonna parimaks mängijaks nimetati turniiril Anastassia Morkovkina, kes lõi üle poole pärnakate väravatest. Väravavaht Getter Laar lasi nelja mängu jooksul oma selja taha vaid neli palli.

Pärnu naiskonna juhendaja Jüri Saare sõnutsi näitas terve naiskond Leedus ilusat mängu, kuid veelgi tähtsam on see, et mängiti naudinguga. „Kõik toetasid üksteist ja ükski viisik ei langenud ansamblist välja,“ ütles treener. „Auhinnaks oli väha uhke karikas. Nii suurt trofeed meie auhinnariiulis varem ei olnud.“

Saare jutu järgi plaanivad leedulased Baltikumi parimate naiskondade turniiri traditsiooniliseks muuta.

Sel nädalavahetusel mängib PJK naiskond Viimsis FC Flora turniiril Rohkem siseturniire pärnakatel sel talvel plaanis kaasa teha ei ole. Edasi hakatakse valmistuma märtsi lõpus Pärnu rahvusvaheliseks turniiriks ja kevadel algavaks liigahooajaks.

Tagasi üles
Back