parnu

Galerii ⟩ Tammiste hooldekodu uued hooned ristiti Pärnu sõpruslinnade järgi

Tammiste hooldekodu kahe uue maja valmimine - hooldekodu juhataja Riido Villup tõmbas katte Jurmala nime kandva maja nimesildilt. FOTO: Urmas Luik

Rakvere maantee ääres Pärnu piiril asuval parkimisplatsil võis täna pärastlõunal näha mitmekümnepealist seltskonda, kes uudistas Tammiste hooldekodu kaht hoonet, mis nüüd on ametlikult avatud.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kohustuslike avakõnede järel lõikasid pasunakoori mängu saatel pidulikult lindi läbi Pärnu linnapea Romek Kosenkranius, Tammiste hooldekodu juhataja Riido Villup ja ehitaja esindajana osaühingu Optimus Ehitus projektijuht Alar Saarik. Seejärel tõmbasid Kosenkranius ja Villup katted majade nimesiltidelt. Ühekorruseline maja sai nimeks Jurmala ning kõrvalolev maja Palanga. Nimed valiti Pärnu sõpruslinnade järgi.

Hooldekodu juhataja oli avamisüritusel märkimisväärselt rahuloleva moega. Põhjust selleks jagub, sest mõne aasta kestnud töö kahe uue maja valmimiseks on kandnud vilja ning nii poolesajale hoolealusele kui töötajatele loodud nüüdisaegsed tingimused. 

25.05.2021 27.05.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto