Pärnu jalgpalliklubi teenis punktilisa

Karl Hütt
PJK teenis eilsest matšist tuniiritabelisse juurde ühe punkti.
PJK teenis eilsest matšist tuniiritabelisse juurde ühe punkti. Foto: Lilli Tölp

Eile õhtul toimunud esiliiga 6. vooru kohtumises mängis Pärnu jalgpalliklubi (PJK) 2:2 viiki Tallinna FC Levadia U21 võistkonnaga ja teenis turniiritabelisse ühe punkti juurde.

Matši alustas paremini kodumurul mänginud PJK, kes läks kohtumist 1. minutil juhtima, kui täpne oli Veiko Vespere. Juba 10. minutil viigistas mänguseisu aga Karl Rudolf Õigus. Seisuks 1:1.

22. mänguminutil taastas PJK eduseisu, 2:1 värava autoriks oli Oliver Vaabel. Sellega aga esimene poolaeg ei lõppenud, sest 38. minutil oli taas kord täpne Karl-Rudolf Õigus.

Kuna teisel poolajal väravaid ei löödud, siis 2:2 seisuga matš lõppeski. PJK on esiliiga tuniiritabelis kümne punktiga hetkel viiendal kohal.

Järgmise matši peab PJK pühapäeval kell 13, kui Pärnu Rannastaadionil toimuvas mängus on tema vastaseks Tallinna FC Flora.