Noored vibulaskjad teenisid Eesti esivõistlustel neli esikohta

mariann hanna johanson
mariann hanna johanson Foto: Erakogu

Kaheksa Pärnu vibuklubi Meelis noort jõudis Eesti meistrivõistlusel pjedestaalikohale, neli neist kõige kõrgemale astmele.

Naisjuunioride sportvibu klassis teenis võidu Mariann Hanna Johanson, saades 70 meetri harjutuses kirja 538 silma. Pärnakatele tõi kolmanda koha Marielle Laasma, kelle tulemus oli 431 silma.

Poiste tidettide sportvibu võistlusel oli konkurentidest pea võrra üle Marten Mäger, kogudes 15meetrisel distantsil 701 silma. Kolmanda koha saavutas 627 silmaga Sebastian Värk.

Tüdrukute tidettide mõõduvõtmisel käis Pärnu klubi esindajal Elizabeth Tamsonil võidu nimel tihe rebimine Järvakandist pärit Ketter Sildiga, kellest ta lõpuks kahe seeria järel kahe silma võrra parem oli. Pärnakas kogus 698 silma, kõva konkurent 696.

Meeskadettide sportvibu arvestuses sai teise koha Kirill Golikov, kes lasi 60 meetrilt kahes seerias 72 noolega 522 silmaga.

Tüdrukute sportvibu võistlusel jõudus pjedestaali kolmandale astmele Gertrud Vaeno, kes kogus 30 meetri harjutuses 636 silma.

Plokkvibu võistlusel teenis poiste tidettide arvestuses 15 meetrisel rajal esikoha Mait Sirel, kelle tulemus oli 716 silma.