JK Poseidon andis FC Kuressaarele lahingu, kuid lasi lõpu eel enda võrgu täis lüüa

JK Poseidon jäi karikasarjas FC Kuressaarele suurelt alla.
JK Poseidon jäi karikasarjas FC Kuressaarele suurelt alla. Foto: Mailiis Ollino

Viiendal liigatasemel palliv Pärnu Poseidoni vutiklubi hoidis Evald Tipneri nime kandvas karikasarja 1/32-finaalis meistriliigas kaasa tegeva FC Kuressaare vastu skoori viisakana 80 minutit, ent lasi lõpu eel lüüa vastasel kuus väravat ja pidi vastu võtma 0:9 kaotuse.

Saaremaa tiimil kulus avavärava löömiseks 22 minutit, kui palli saatis pärnakate võrku Michael Schjønning-Larsen. See jäigi esimese poolaja ainsaks tabamuseks.

49. minutil lõid saarlased teise ja 63. minutil kolmanda värava. Väravasadu läks lahti lõpuvile eel, kui 11 minuti jooksul maandus pärnakate võrgus kuus palli – nii märgiti FC Kuressaare võiduskooriks 9:0.

Pärnu Vapruse meeskond langes karikasarjast välja 1/64-finaalis, jäädes lisaajal alla kaks liigataset allpool mängivale Viimsi tiimile.

Pärnu satsidest on karikasarjas võistlustules veel esiliigas mängiv Pärnu jalgpalliklubi meeskond, kelle vastane on 1/32-finaalis esiliiga B-tasandil võistlev Tallinna Legioni U21 tiim. Selle matši toimumisaeg on veel lahtine.

Rahvaliigas osalev FCP Pärnu sõidab karikasarja 1/32-finaalis kolmapäeval külla esiliigas mängivale FC Flora duubelmeeskonnale.