Vapruse naised lõid medalinõudlejale kaks väravat, ent pidid vastase paremust tunnistama

Pärnu Vaprus jäi naiste meistriliigas alla Saku Sportingule.
Pärnu Vaprus jäi naiste meistriliigas alla Saku Sportingule. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu Vapruse jalgpallinaiskond jäi meistriliiga 12. voorus koduväljakul alla Saku Sportingule.

Saku tiim läks Rannastaadionil kohtumist 28. minutil Lisandra Rannasto väravast juhtima, ent poolajavile eel tõi Marve Bessmertnõi tabloole viigiseisu.

Mäng püsis tasakaalus vaid mõne minuti, sest teise poolaja hakul viis Katriin Saulus oma naiskonna juhtima ja suurendas peagi eduseisu juba kahe väravani.

Anastasija-Grazyna Shcherbachenia lõi 90. minutil Vapruse teise värava, mis jäi aga mängu viimaseks, ja nii sai Sporting kirja 3:2 võidu.

Vapruse naiskonnal on 12 mängust 19 punkti, millega ollakse turniiritabelis neljandal real. Sportingul on tänase võidu järel 30 punkti, mis annab FC Flora (34 punkti) järel ja Tallinna Kalevi (27) ees teise koha.

Vapruse järgmine mäng toimub tuleval laupäeval Põlvas sealse Lootosega.