T, 7.02.2023

Triinu Sink: Peredele on tähtis teenindus

, Lasterikaste Perede Liidu esindaja
Triinu Sink: Peredele on tähtis teenindus
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Toidust, laua suurusest ja mänguasjade olemasolust enam hindavad pered toidukohtadelt peresõbralikku suhtumist ja mõistmist.
Toidust, laua suurusest ja mänguasjade olemasolust enam hindavad pered toidukohtadelt peresõbralikku suhtumist ja mõistmist. Foto: Ants Liigus

Eesti lasterikaste perede liidu ­hiljutise küsitluse kohaselt hindavad lastega pered väljas süües enim peresõbralikku teenindust ja nii restorani töötajate kui ka teiste külastajate positiivset suhtumist lastega peredesse. Oluliseks peetakse ka mitmekesist ja tervislikku menüüd, lapsesõbralikku ruumilahendust, vaba aja veetmise võimalusi ning tasakaalus hinna ja kvaliteedi suhet.

Lastele mõeldud lihtsatest toitudest koos­nevat menüüd peavad pered väga tähtsaks ning friikartulite ja viinerite asemel soovitakse menüüst leida midagi kvaliteetsemat. Üldise foonina paistab silma, et kiirtoit on oma elu ära elanud ja üha rohkem hindavad pered toidukoha valikul mitmekesise ja tervisliku menüü olemasolu. Elementaarseks peetakse tasuta lauavettki.

Märksõnad
Tagasi üles