Video ⟩ PJK ja Vändra mängisid eduseisu maha

Pärnu Postimees
13. voor ei toonud Pärnumaa klubidele punktilisa.
13. voor ei toonud Pärnumaa klubidele punktilisa. Foto: Mailiis Ollino

Nii esiliigas palliv Pärnu jalgpalliklubi kui aste madalamal mängiv Vändra Vaprus võitlesid eile Maardu linnameeskonna ja Ida-Virumaa FC Alliance’i vastu välja eduseisu, ent jäid lõpuks ikkagi punktita.

PJK meeskond, kes võõrustas tabeliliidrit Maardust, asus 13. vooru mängus avapoolaja keskel Joonas Silla väravast juhtima.

Suvepealinlased said eduseisu nautida vaid kaheksa minutit, siis sepistas Erik Grigorjev viigivärava.

Teise poolaja keskel teenis teise kollase kaardi pärnakas Jako Kanter, jättes oma tiimi väljakule kümnekesi.

Maardu sats kasutas ülekaalu ära 75. minutil, kui värava lõi Timur Bulavkin, tuues tabloole lõppseisuks kujunenud 2:1.

PJK-l on 12 mänguga tabelis 13 punkti, mis annab seitsmenda koha.

Pärnakate järgmine mäng on esmaspäeval võõrsil Tartu Tammeka U21 meeskonnaga.

Vändra Vaprus jäi esiliiga B-tasandi turniiri 13. voorus Ida-Virumaa FC Alliance’i vastu juba teisel minutil Ramaz Kardava värava järel kaotusseisu, ent suutis avapoolaja viimase kümne minutiga vastaste omaväravast ja Rainer Peipsi tabamusest veerandtunnisele vaheajale eduseisus minna.

Teisel poolajal Vapruse väravaarve ei kasvanud, kuid vastased jõudsid sihile kahel korral ja teenisid 3:2 võidu.

Vaprusel on 13 mängu järel 14 punkti, millega püsitakse seitsmendal tabelireal.

Vändra meeskonna järgmine mäng on laupäeval, kui võõrustatakse FC Tallinna.