Noored motosportlased kihutasid Tihemetsas mehiselt

Joel Kukk
Pärnu poiss Theo Kolts oli Tihemetsa krossil 50 ccm-i masinaklassi mõlemas sõidus kiireim. Foto: Alari Jüriöö

Motokrossi Eesti noorte meistri- ja karikavõistluste etapil Tihemetsas Lauri rajal pääsesid Pärnu võidusõitjatest pjedestaalile Theo Kolts ja Leslie Puller.

50 ccm-i masinaklassis kihutas Pärnu motoklubi poiss Kolts mõlemas sõidus esimesena finišisse, kannul Rasmus Näär (LL Racing) ja Erki Raudnagel (AMB Racing). Tihemetsa klubi esindav Martin Põder sõitis kaheksanda koha vääriliselt.

65kuubikulisi tsikleid taltsutanud noorte seas nautis ülekaalukat etapivõitu omaealiste Euroopa meistrivõistluste liider Lucas Leok Sõmerpalu motoklubist, teiseks tuli Marten Raud Viljandist ja kolmanda koha saavutas suvepealinna poiss Puller. Vihuri klubi treenerite kasvandik Frankie Lvovs sai kümnenda koha ja Tihemetsa noormees Karl Enrico Talves oli 24.

Pitbike’i klassis oli kiireim Juss Maidla Kagu motoklubist, 85 ccm-i arvestuses võitis esikoha Viljandi võidusõitja Romeo Pikand ja Pitbike Semi 88 klassis teenis esimese auhinna Lauri Maks (Freetime Racing).

Järgmine noorte karikavõistluste etapp peaks toimuma 21. augustil Haanjas, aga seoses äsja kehtestatud koroonapiirangutega võib see muutuda.