Pärnu jalgpalliklubi seilab võidulainel

Pärnu jalgpalliklubi võitis teise mängu järjest.
Pärnu jalgpalliklubi võitis teise mängu järjest. Foto: Lilli Tölp

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) naudib esiliigas hooaja esimest võiduseeriat: see nädal on nad teeninud kaks võitu.

Täna mindi Rannastaadionil 120 pealtvaataja ees vastamisi liiga punase laterna Tartu Welcoga.

Igor Prinsi hoolealused läksid juba teisel minutil juhtima, kui skoori tegi nende suurim väravakütt Silard Simanis. Väledale ründajale oli see esiliigas hooaja kaheksas tabamus.

Taaralinlased vastasid teise poolaja alguses, kui 48. minutil lõi värava Rain Näkk.

Pärnakate sangariks kerkis Tarmo Kovalevski, kes virutas 84. minutil karistusala joonelt võimsa pommlöögi ristnurka. Üleminutitel kõmmutasid tartlased veel latti, ent jäid punktideta.

Lõpuvile kõlades lasi Prins looma välja ja lõi möirates rusika taeva poole – see võit tähendas peatreenerile palju.

Esmaspäeval alistasid pärnakad võõral väljakul Tartu Tammeka U21 tiimi 3:1. Suvepealinlaste eest skoorisid Jevgeni Novikov, Silard Simanis ja Kristian Lenk.

Edukas nädal tõstis PJK liigatabelis seitsmendalt kohalt hoobilt neljandaks.

Pärnu järgmine matš tuleb esmaspäeval, kui Tipneri karikavõistluste 1/32-finaalis minnakse vastamisi Tallinna Legioni U21 tiimiga.