PJK marssis karikasarjas järgmisse ringi

Pärnu Postimees
Pärnu jalgpalliklubi meeskond pääses karikasarja järgmisse ringi.
Pärnu jalgpalliklubi meeskond pääses karikasarja järgmisse ringi. Foto: Lilli Tölp

Pärnu jalgpalliklubi meeskonnal kulus Evald Tipneri karikavõistluste 1/32-finaalis aste madalamal liigatasemel palliva Tallinna Legioni U21 tiimi murdmiseks 80 minutit.

Pärnakatest esiliigasats ei suutnud esiliiga B-tasandil tänavu debüteerivate pealinlaste vastu eile õhtul Rannastaadionil avapoolajal väravaid lüüa ja külalisedki ei hiilanud skoorimisega.

Sellise stsenaariumiga kulges mäng suure osa teisestki poolajast, aga kümme minutit enne normaalaja lõppu sahistasid kahe minuti jooksul võrku nii Silver Õismets kui Joonas Sild ja Pärnu jalgpalliklubi meeskond sai rõõmustada 2:0 võidu üle.

Pärnu meeskonna järgminegi karikasarja vastane on esiliiga B-tasandi sats JK Tabasalu. Mõlemad tiimid hoiavad oma liigas praegu neljandat kohta.