Motomehed kihutasid pjedestaalile

Paikuse motoklubi raudvara Aivo Rabbi kihutas Saku-Männiku krossirajal seenioride esimese auhinna vääriliselt. Foto: MX Mania

Saku-Männiku krossiraja võistlusel “Eesti liivakuningas 2021” saavutasid Pärnumaa motosportlased viis pjedestaalikohta.

Üle 50aastaste seenioride konkurentsis pani mõlemas sõidus oma paremuse maksma Aivo Rabbi Paikuse motoklubist, meie mehele järgnesid Raul Orumaa ja Jaan Tang. Klassis MX 15 pidi Pärnu motoklubi sõitja Mati Nuut alla vanduma vaid Karl Hans Bammerile ja kolmandaks tuli Oliver Leppik.

125 ccm tsiklitel kihutanud noormeeste arvestuses saavutas pärnakas Aron Annerviek Otto-Mattias Rootalu ja Robin Kruuse järel kolmanda koha.

Klassis EVO, kus võisteldi enne 2000. aastat ilmavalgust näinud tsiklitel, teenisid suvepealinna mehed Jenss ja Janek Lootus Indrek Krestinovi järel vastavalt teise ja kolmanda auhinna.