Selgus Pärnumaa meister

PP

Pärnu Maisquashi klubis toimunud Pärnumaa meistrivõistluste neljanda etapi võitis Andero Mardo, kes ühtlasi krooniti tänavuseks maakonna parimaks squash’imängijaks.

Kõik senised etapid võitnud Mardo oli konkurentsitult parim. Nelja parema hulgas alistas ta Indrek Rammo 3:1 (11:5; 6:11; 11:9; 11:7) ja sai finaalis kindlalt jagu Ken-Kristjan Toomjõest 3:1 (9:11; 11:9; 11:2; 11:2).

Muljetavaldavalt mängis parima naisena esinelikusse jõudnud omaaegne Eesti meister Aliis Allas, kes poolfinaalis kaotas Toomjõele tasavägise matši 1:3 (8:11; 5:11; 11:9; 6:11). Kolmanda koha heitluses pidi Allas tunnistama Rammo 3:1 (11:7; 11:7; 9:11; 14:12) paremust.

Squash’iklubi tõstis esile 14aastast Kirsika Kikkast, kes oma esimesel võistlusel täiskasvanute konkurentsis sai 16 osavõtja seas 14. koha.