SPORDI LÜHIUUDISED ⟩ Volleseeniorid medalil, ekstreemsportlased Simple Sessionil ja muud

Roman Drobet ja Harry Lelle pälvisid hõbemedali.
Roman Drobet ja Harry Lelle pälvisid hõbemedali. Foto: volley.ee

Rannavolle

Tallinnas selgusid rannavõrkpalli Eesti meistrivõistluste selle aasta kõige eakamad tšempionid, kui liivale tulid üle 70aastased mehed.

Heitliku ilma kiuste osales viis võistkonda ja kui kõik paarid olid omavahel läbi mänginud, selgus, et Pärnu duo Harry Lelle - Roman Drobet võitis hõbemedali.

Roman Drobet ja Harry Lelle pälvisid hõbemedali. Foto: Volley.ee

Jalgpall

Naiste jalgpalli meistriliigas kaotas Pärnu Vaprus võõral väljakul liidrile Saku Sportingule 0:1. Suvepealinnas esindus hoiab tabelis kaheksa tiimi seas neljandat kohta.

Pärnu Vaprus.
Pärnu Vaprus. Foto: Mailiis Ollino

Maadlus

Venemaal Ufas Kreeka-Rooma maadluse juunioride maailmameistrivõistlustel kuulus Eesti koondisse pärnumaalane Robyn Paulberg. Maadlusklubi Leo esindaja pidi kuni 77kiloste matimeeste seas avaringis tunnistama türklase Yuksel Sariciceki 7:2 paremust. Kuna türklane finaali ei pääsenud, oli Paulbergi võistlus lõppenud ja protokolli märgiti talle 17. koht.

Robyn Paulberg (keskel).
Robyn Paulberg (keskel). Foto: Maadlusklubi Leo

Ekstreemsport

Ekstreemspordivõistlusel Simple Session võistles Tallinnas maailma ässade kõrval kaks pärnakatki.

BMX-rataste tänavasõidu kvalifikatsioonis oli 29 sportlase hulgas eestlastest parim 21. koha teeninud Chris Patrick Tilk. Rulavõistluse eelsõidus osales 31 sportlast ja Meelis Erm saavutas 24. koha. Mõlemal alal pääses finaali 15 trikitajat.

Chris Patrick Tilk.
Chris Patrick Tilk. Foto: Marko-foto.com

Tennis

15aastane Pärnu neiu Laura Rahnel võitis Eesti noorte tennisemeistrivõistlustel U18 eaklassis pronksi nii üksik- kui paarismängus, kus tema partner oli Andrea Roots.