Motosportlased tõid Haanja krossilt neli auhinda

Pärnu poiss Theo Kolts pani Haanja krossil oma paremuse taas maksma.
Pärnu poiss Theo Kolts pani Haanja krossil oma paremuse taas maksma. Foto: Rauno Kais

Eesti motokrossi MX-liiga, noorte ja naiste meistrivõistluste etapil startis Haanjas Abi rajal üle 100 sportlase ja võitjad selgusid üheksas arvestuses.

Kõige nooremate mehepoegade 50 ccm masinaklassis pani oma paremuse taas maksma Pärnu poiss Theo Kolts, teiseks tuli lõunanaaber Patriks Cirulis ja kolmas oli Rasmus Näär LL Racingust. Tihemetsa klubi esindav Martin Põder sai 12. koha.

Juunioride konkurentsis saavutas Tristan Loob Pärnu motoklubist Sõmerpalu sõitja Allar Pendi järel teise koha.

Üle 50aastaste seenioride võidukihutamisel oli parim lätlane Jurijs Kovgers. Paikuse klubi motomehed Aivo Rabbi, Tony Võsanurm ja Jüri Koger said vastavalt teise, viienda ja kaheksanda koha.

Õrnema soo võistlusel pidi pärnulanna Carita Lomp tunnistama vaid Otepää piiga Karleen Randvere nappi edu ja kolmas oli Marleen Valdas (HRC Racing). Tihemetsa klubi motosportlane Lisanne Lensment tuli kuuendaks ja Agnes Võsanurm Paikuselt oli seitsmes.

Järgmine MX-liiga etapp sõidetakse 29. augustil Räpinas.