Noored merekarud jahtisid Teisipäevaringi karikaid

Läbi suve kestnud Teisipäevaringi sarivõistlusel seilas 40 noorpurjetajat.
Läbi suve kestnud Teisipäevaringi sarivõistlusel seilas 40 noorpurjetajat. Foto: Pärnu jahtklubi

Pärnu jahtklubi purjespordikooli kolm kuud kestnud Teisipäevaringi karikavõistlusel seilas kolmes paadiklassis kokku 40 svertpaadisõitjat.

Kuni 16aastaste Optimist-klassis saavutas üldarvestuses esikoha Sharon Peetrimäe, järgnesid Luise-Riin Liiber ja Liise-Kärt Liiber. Alla 12aastaste konkurentsis seilasid pjedestaalile kaksikõed Liiberid ja kolmandaks tuli Leene Väliste. Algajate grupis oli kaheksa etapi kokkuvõttes parim Elisabeth Veenpere, teise auhinna teenis Remo Maripuu ja kolmandaks tuli Marcel Artemis Põllu.

Klassis Zoom8 võitis sarja Kevin Aus, teise koha sai Dagne Aasmaa ja kolmas oli Aleks Pajo. Laser 4,7 paatidel purjetanud sportlaste seas pani oma paremuse maksma Angeliina Maria Isabel Õunap, pjedestaali madalamad astmed kuulusid

Liise Välistele ja Pert Salundile.

Pärnu jõel juunis alanud ja augusti lõpuni kestnud sarivõistlusel pakkusid kohalikele sportlastele konkurentsi Tallinna, Toila ja Hara jahtklubi noorpurjetajad.