Kevin Saar võitis valu kiuste EM-etapi

Pärnu motoklubi krossiäss Kevin Saar juhib Euroopa meistrivõistlusi täiseduga.
Pärnu motoklubi krossiäss Kevin Saar juhib Euroopa meistrivõistlusi täiseduga. Foto: Igor Tšeskidov

Quadracer’ite motokrossi kolmekordne Euroopa meister Kevin Saar astus Lange rajal olulise sammu neljanda tiitli suunas.

Laupäeval EM-etapi esimesel sõidul võidu napsanud Saar alustas teist võistluspäeva ettevaatlikult ja finišeeris norralase Christopher Tveraeni järel teisena. Kolmandas sõidus pani Pärnu motoklubi krossiäss taas kõik mängu ja tasuks oli sõiduvõit.

“Kuna laupäeval hüppas norralane mulle kogemata selga, tuli minna haiglasse uuringutele,” rääkis Saar. ”Oli oht, et ma ei suuda kiiresti sõita, aga õnneks läks teisiti. Suutsin valule vaatamata sõita ja kodupubliku ees etapi võita. Tuleb tunnistada, et nii rasket võitu pole mul varem olnud.”

Kolme sõidu kokkuvõtes tuli Saare järel teiseks Tveraen ja kolmanda koha sai Kacper Mieszkowski Poolast. Priit Järvloo oli kuues, Mihkel Salujõe seitsmes, Sander Lakiza 10., Karl Joosep Steinberg 11., Rene Tarend 13. ja Aleks Sale 17.