T, 27.09.2022

GALERII ⟩ Pärnu koolinoorte hoogne lavastus pani publiku kaasa elama

Anu Jürisson
, kultuuritoimetaja
Pärnu koolinoorte hoogne lavastus pani publiku kaasa elama
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Muusikalise noortelavastuse “Supervisioon” tantsunumbrites astusid üles Laine Mägi tantsukooli tantsijad ja osades olid laulvad Pärnu koolinoored.
Muusikalise noortelavastuse “Supervisioon” tantsunumbrites astusid üles Laine Mägi tantsukooli tantsijad ja osades olid laulvad Pärnu koolinoored. Foto: Urmas Luik

Kümned laulvad ja tantsivad Pärnu lapsed ja noored tõid eile õhtul Endla teatris rahva ette muusikalise fantaasiamängu noorte inimeste salajastest unistustest, hirmudest ja iseenda leidmisest või kaotamisest tänapäeva maailma kiirustavas kaoses. Publik elas häälekalt kaasa igale laulu- ja tantsunumbrile.

Lavastuse “Supervisioon” tantsulis-muusikalistesse numbritesse olid kaasatud Laine Mägi tantsukooli eri vanuses tantsijad ja Margrit Kitse laulustuudio solistid. Stsenaariumi ja laulutekstid kirjutas vestlusest noortega neile olulistel teemadel kokku Ott Kilusk, muusika lõi noor laulukirjutaja Mirjam Kits, kes ka ise etenduses osales, seaded tegi noor helilooja Robi Salumets ja oma panuse andis ettevõtmisse rida laulu- ja tantsuõpetajaid.

Märksõnad
Tagasi üles