Vaprus jäi Levadiale kindlalt alla

Karl Hütt
Pärnakad pidid tunnistama Levadia 0:5 paremust.
Pärnakad pidid tunnistama Levadia 0:5 paremust. Foto: Lilli Tölp

Premium-liiga 26. voorus läksid omavahel vastamisi üheksandal kohal Pärnu Vaprus ja liidripositsioonil FCI Levadia.

FCI Levadia asus matši juhtima 9. minutil, kui penalti realiseeris Zakaria Beglarišvili. Umbes kümme minutit hiljem suurendas Levadia eduseisu, värava autoriks Karl Rudolf Õigus.

Teisel poolajal lõi Levadia veel kolm väravat ja Pärnu pidi tunnistama Levadia 0:5 paremust.

Pärnu Vaprus on nüüd 25 mänguga kogunud Premium-liigas neli võitu ja kolm viiki ning asub 15 punktiga eelviimasel, üheksandal positsioonil.

Hooaja lõpp on väga pingeline, sest viimasel kohal Tartu Tammeka jääb pärnakatest maha vaid kahe punktiga.

Järgmiseks läheb Pärnu Vaprus tuleval laupäeval kell 13 Pärnu Rannastaadionil vastamisi Nõmme Kalju meeskonnaga.