Vändra Vaprus kukkus liigast välja

Vändra Vaprus.
Vändra Vaprus. Foto: Kristjan Eichler

Täna mängiti Eesti jalgpalli meistrivõistluste tugevuselt kolmanda taseme ehk esiliiga B-tasandi viimase vooru matše.

Vändra Vaprus pidi viimases voorus kodustaadionil kindlasti alistama Läänemaa JK ja lootma, et kahe teisegi konkurendi matš läheb neile sobivalt, kui soovitakse liigasse püsima jääda. Paraku ei suutnud vändralased võita, vaid mängisid 2:2 viiki.

Martin Pärn viis Vapruse 86 fänni ees avapoolajal juhtima, ent Jako Karistel oli vastus olemas ja poolajapausile mindi 1:1 viigiseisult. 59. minutil läksid läänlased Martin Salfi penaltist juhtima. Toomas Mangusson tõi 77. minutil vändralastele viigiväravaga veel lootust, ent rohkemaks pärnumaalased suutelised ei olnud.

30 vooru tulemusena jäi Vändra 31 punktiga viimaseks. Liigast kukub välja ka Nõmme Kalju U21, kes kogus üheksandana 33 silma. Läänemaagi kogus 33 punkti ja läheb üleminekumängudele.

Esiliiga B-tasandi tabel.
Esiliiga B-tasandi tabel. Foto: Kuvatõmmis

Niisiis mängivad Ranet Lepiku hoolealused järgmisel hooajal tugevuselt neljandal liigatasemel ehk teises liigas.