N, 8.12.2022

PILDID ⟩ Ühisgümnaasiumi muusikalis jäid Romeo ja Julia ellu

Anu Jürisson
, kultuuritoimetaja
Ühisgümnaasiumi muusikalis jäid Romeo ja Julia ellu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Kaks vaenutsevat suguvõsa ei suutnud kahe noore inimese vahel puhkenud armastust murda. Pärnu ühisgümnaasiumi 160 aasta juubeliks valminud suurprojektis “Romeo ja Julia” jäid armastajad ellu, sest vend Lorenzo ajas pudelid segamini ja jootis kogemata hoopis pahale Parisele unerohtu.

Publik võttis ühisgümnaasiumi segakoori, noorte laulvate näitlejate ja tantsukooli Black and Brownie Endla teatri suures saalis ette kantud muusikali vastu püsti aplodeerides ning etenduse lõpul jagati osatäitjatele mitu pangetäit helepunaseid roose.

Romeona lummas publikut Aksel Madis Verlin ja Juliana Eunike Penu, ammena puudutas hingekeeli ja meelitas liigutuspisara põsele Adele Sillat ja Parisena üllatas oma erilise ooperilaulja tämbriga kooli vilistlane Jakob Tomson. Tunnustavaid naerupahvakuid ja imetlust teenisid publikult teisedki osatäitjad.

Kuna noorte soovil jäid muusikali sündmused renessansiaja Veronasse, olid nad valmis meisterdanud hulga keerukaid kostüüme. Ja mõõgadki, mida käsitsema õpiti Meelis Sarve lavalise võitluse töötoas. Lool oli õnnelik lõpp ja kõik õpilasedki, sealhulgas Romeo ja Julia osatäitjad õpivad Pärnu ühisgümnaasiumis rõõmsalt edasi ning loodetavasti esitavad oma suurprojekti kunagi lähitulevikus veel. Sest publikut jaguks.

Märksõnad
Tagasi üles